آبمیوه درمانی

آبمیوه درمانی

موضوع:آبمیوه درمانی
امروزه در بسیاری از کشورهای پیشرفته دنیا پزشکان به بیماران خود رژیم های مختلفی را تجویز می کنند تا افراد ضمن حفظ سلامت وتناسب اندام خود؛ انرژی و مواد مورد نیاز بدن خود را از مواد غذایی پیشنهاد شده دریافت کنند و به گونه ای که بدن آن ها از آسیب در امان باشد..
یکی از جدیدترین رژیم های مطرح شده  است رژیم با آب میوه (Juice Therapy)رژیم آبمیوه به به عنوان یک راه حل مفید و موثر  مبارزه با مسمومیت ها در حال همه گیر شدن می باشد.بسیاری از مردم مشتاق هستند تا سموم را از بدن خود دفع  کنند و بتوانند زندگی سالمی را داشته باشند. جمع شدن سموم در داخل بدن به انسان احساس تنبلی و کندی می دهد و همچنین موجب ضعیف شدن سیستم دفاعی بدن انسان می گردد.
رژیم آبمیوه به انسان کمک می کند تا سلامت و انرژی بیشتری دریافت کند. راه حل ساده ای که به دلیل در دسترس نبودن میوه ها در چهار فصل سال؛ تنها با وجود یک دستگاه آب میوه گیری در هر خانه ای تحقق خواهد یافت. 
البته برای هر تازه کار در رژیم آب میوه لازم است به آرامی اقدام کند و فقط یک بار در روز آن را امتحان کند. شما در درازمدت با رژیم آبمیوه قادر خواهید بود مواد غذایی مصرفی خود را فقط به آب میوه محدود کنید. البته باید به این نکته توجه داشت که آب میوه ها سرشار از قند میباشد و در صورتی که شما مبتلا به بیماری دیابت هستید و یا این که در مرحله ای قرار دارید که لازم است مصرف قند خود را تحت کنترل داشته باشید باید مراقب رژیم با آبمیوه باشید. البته لازم است افراد قبل از اقدام به گرفتن  رژیم آبمیوه با پزشک خود مشورت کنند، ضمنا پیشنهاد میشود در دوره های زمانی طولانی مثلا بیش از سه روز نیز از رژیم آبمیوه استفاده نشود مگر این که این مساله قبلا توسط پزشک  مربوطه تائید شده باشد
انواع مختلفی از رژیم با آب میوه وجود دارد، بعضی از رژیم ها ایجاب می کند از میوه ها و سبزیجاتی استفاده گردد که دارای قند کمتری باشند، پیشنهاد می گردد آب میوه را با آب انواع سبزی جات میل نمایید در زیر دستور تهیه چند نمونه آب میوه ترکیبی ارائه شده است؛ ضمن این که شما خودتان هم قادر خواهید بود ترکیباتی را به میل خود تهیه و مصرف نمائید.

 

  • تجارت دوم
  • شرکت بازرگانی تجارت دوم با ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه بازرگانی و تولیدی در راستای کمک به صنایع و کسب و کارهای مردم کشور عزیزمان ایران در زمینه کلیه ملزومات آبمیوه و بستنی و خطوط تولید و بسته بندی همواره با خدمات پشتیبانی عالی و توجه به نیاز مشتری سعی بر این داریم تا بهترین قیمت در بازار همراه با نظارت تیم مجرب و حرفه ای جهت کسب لذت از بهترین خرید در کنار شما دوستان هستیم .

طراحی سایت توسط آیوا وب