فال بستنی

فال بستنی

فال بستنی
فال بستنی چه طعمی از بستنی را دوست دارید؟ جالب است بدانید که ارتباط مستقیمی بین ویژه گی های شخصیتی شما وطعم بستنی دلخواهتان وجود دارد.این تست خود شناسی بر پایه تحقیقات یک شرکت امریکایی تولید کننده بستنی به نام(ادیس گراند) شکل گرفته است.پس از مدتی تیم محققان به سرپرستی دکتر الن هیرش رئیس بخش عصب شناسی موسسه تحقیقات بویایی چشایی شیکاگو موفق شدند به ارتباط بین شخصیت افراد و طعم بستنی مورد علاقه انها پی ببرند. تذکر 1 بهتر است ابتدا بستنی خود را انتخاب کنید و بعد پاسخ ها را بخوانید. گزینه ها بستنی وانیلی      بستنی شکلاتی      بستنی موزی      بستنی توت فرنگی تذکر 2 اگر چند نوع بستنی را دوست دارید تنها ان را که به سایرین ترجیح می دهید انتخاب کنید.خود را در شرایطی فرض کنید که باید بین دو نو ع بستنی یکی را انتخاب کنید..

 

.مثلا فردی هم بستنی شکلاتی را دوست دارد و هم بستنی توت فرنگی اما اگر مجبور باشد بین ان دو یکی ا انتخاب کند بستنی شکلاتی را ترجیح می دهد. این نشان می دهد که ان جنبه از خصوصیات شخصیتی شما پر رنگ تر است. بستنی وانیلی اگر بستنی وانیلی دوست دارید فردی شاد و پر هیجان هستید که از روی انگیزه انی و بدون فکر قبلی عمل می کنید. در زندگی خطرات زیادی را می پذیرید و اهداف بزرگی را در سر دارید. انتظارشما ازخودتان بسیار زیاد است و از ارتباط با اقوام نزدیک خود خوشحال هستید. به طور کلی شخصیتی خونگرم پرتلاش و ارمانگرا دارید و با احساس هستید. بستنی شکلاتی اگر بستنی شکلاتی را می پسندید فردی سرزنده و با نشاط خلاق خوش لباس برونگرا و فریبنده هستید. زندگی شما سرشار از شور و هیجان است و به سادگی روی دیگران تاثیر می گذارید. به طور کلی طرفداران این بستنی از اینکه در مرکز توجه دیگران باشند لذت می برند و گرفتار شدن در روال عادی زندگی برایشان کسالت اور است. بستنی موزی اگر طعم موزی را دوست دارید شخصی راحت هستید که مسائل را ساده در نظر می گیرید. سخاوتمند هستید و در فعالیت هایتان متعادل عمل می کنید. صداقت در شخصیت شما دیده می شود و در عین حال دلسوز و مهربانید. بستنی توت فرنگی اگر بستنی توت فرنگی را انتخاب می کنید فردی خجالتی هستید. با این حال احساساتی نیرومند دارید. شکاک مستبد خود رای و درونگرا هستید و به نکات جزئی و ظریف بسیار توجه می کنید. در قبال بسیاری از مسائل به را حتی خودتان را مقصر می دانید و در مواردی بداخلاق و بدبین می شوید. از جمله ابعاد دیگر شخصیت شما ان است که اعتماد به نفس کمی دارید.

  • تجارت دوم
  • شرکت بازرگانی تجارت دوم با ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه بازرگانی و تولیدی در راستای کمک به صنایع و کسب و کارهای مردم کشور عزیزمان ایران در زمینه کلیه ملزومات آبمیوه و بستنی و خطوط تولید و بسته بندی همواره با خدمات پشتیبانی عالی و توجه به نیاز مشتری سعی بر این داریم تا بهترین قیمت در بازار همراه با نظارت تیم مجرب و حرفه ای جهت کسب لذت از بهترین خرید در کنار شما دوستان هستیم .

طراحی سایت توسط آیوا وب