روان شناسی بستنی

روان شناسی بستنی

بستنی جزء خوراکی‌هایی است که در تابستان داغ حسابی می‌چسبد. مخصوصا اگر شخصیت شما را برملا کند؛ پس اگر به مهمانی می‌روید، مراقب انتخاب طعم و نوع بستنی خود باشید.

به گزارش مجله دلتا، گروهی از روانشناسان روی علایق مردم به بستنی و نوع آن تحقیقاتی انجام داده‌اند و به نتایج جالب شخصیتی درباره افراد دست یافتند که دلتا آن‌ها را به شما می‌گوید.

بستنی

شما چه نوع بستنی را بیشتر دوست دارید؟

 پسته‌ای

اگر بستنی پسته‌ای دوست دارید، شنونده خوبی هستید و تحمل‌تان زیاد است؛ در نتیجه، مشکلات را با شکیبائی پشت ‌سر می‌گذارید و کمتر خشمگین می‌شوید. شما فردی بسیار احساساتی هستید، مشکلات و موقعیت‌های دیگران را به‌خوبی درک می‌کنید و  به همین دلیل روابط خوبی با اطرافیان خود دارید.

 وانیلی

شما فردی تنوع‌طلب هستید و اغلب اوقات براساس انگیزه‌های آنی عمل می‌کنید. از ریسک کردن نمی‌ترسید و از آنجا که توقع زیادی از خود دارید، اهداف بزرگی هم برای خودتان در نظر می‌گیرید. روابط نزدیک خانوادگی برای شما لذت‌بخش است.

گردویی

شما منظم، محتاط و کمال‌گرا هستید، به جزئیات خیلی اهمیت می‌دهید و هیچ‌وقت از قوانین تخطی نمی‌کنید. وظیفه‌شناسی، اخلاق‌گرائی و محافظه‌کاری از ویژگی‌های بارز شمااست. از رقابت کردن با دیگران به‌خصوص در ورزش لذت می‌برید و دوست دارید همیشه رئیس باشید.

 توت‌فرنگی

شما فرد خجالتی هستید، احساساتی بسیار قوی دارید، دقیق، مشکوک، خودرأی و کاملاً درون‌گرا هستید و معمولاً به دلیل ضعف‌ها و اشتباهات زیاد خود را سرزنش می‌کنید.

بستنی

 شکلاتی

شما فردی سرزنده و خلاق هستید و به‌ندرت سعی می‌کنید هیجان و اشتیاق‎تان را پنهان کنید. شخصیت شما برای دیگران جالب است و وجود شما در مهمانی‌ها و مجالس فضا را شاد می‌کند. کارهای یکنواخت شما را کسل می‌کند و از اینکه همیشه در مرکز توجه دیگران باشید، لذت می‌برید.

 موزی

شما فردی آسان‌گیر هستید و به‌راحتی خودتان را با شرایط جدید تطبیق می‌دهید. دست و دلبازید و صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است.

 قهوه

شما حافظه‌ی خوبی دارید؛ هیچ‌وقت اسم‌ها و وقایع گذشته را فراموش نمی‌کنید. زیاد به گذشته فکر می‌کنید و از مرور کردن خاطرات لذت می‌برید. تا حدی درون‌گرا هستید و احساسات خود را به‌راحتی بروز نمی‌دهید

  • تجارت دوم
  • شرکت بازرگانی تجارت دوم با ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه بازرگانی و تولیدی در راستای کمک به صنایع و کسب و کارهای مردم کشور عزیزمان ایران در زمینه کلیه ملزومات آبمیوه و بستنی و خطوط تولید و بسته بندی همواره با خدمات پشتیبانی عالی و توجه به نیاز مشتری سعی بر این داریم تا بهترین قیمت در بازار همراه با نظارت تیم مجرب و حرفه ای جهت کسب لذت از بهترین خرید در کنار شما دوستان هستیم .

طراحی سایت توسط آیوا وب